KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678171
nr 1267 8171
Anita Fröding
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv, Värmdö, signerad, -94. Olja på duk, 62x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:52:08
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
Anita Fröding
Läs mer om Anita Fröding